Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

BAŞKAN ELÇİN, BODRUMDA BİR TAKIM ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Genel 25/07/2022 16:55

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ile birlikte Muğla Bodrum’daki Artvinli İş adamlarını ziyaret ettiler.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ile birlikte Muğla Bodrum’daki Artvinli İş adamlarını ziyaret ettiler.

Bu kapsamda;Bodrumda faaliyet gösteren Bodrum Beton Santralinin Sahipleri Artvinli; Remzi Ozan, Şemsi Ozan ve Sinan Ozan’ı ve İçkale Şirketler Grubu sahipleri Borçkalı; İlhami Özden,  Şenol Özden ve Zeki Güner’i ziyarette bulundular.

Başkan Elçin; Bu yıl 41’incisini düzenlenen Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali sponsorlarından biri olan Bodrum Beton Santral Şirket sahiplerine Kafkasör Festivaline vermiş oldukları desteklerinden dolayı minyatür Boğa heykeli takdim ederek, teşekkürlerini iletti

Ziyaretler çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu. 

DİĞER HABERLER
DEMİRHAN ELÇİN

30 Haziran 1960 tarihinde Artvin’de doğdu,  ilk, orta, lise tahsilini Artvin’de tamamladı. Eğitimini sonraki yıllarda Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde tamamlayarak ön lisans mezunu olmuştur. Aynı zamanda serbest muhasebeci ruhsat sahibidir.31 mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda cumhuriyet halk partisinden ( chp ) belediye başkanı oldu.

İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim