Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

BAŞKAN ELÇİN, SAHADAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Genel 16/08/2022 16:56

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Çamlık Mahallesi ve Tekel Sokaktaki çalışmaları yerinde inceleyerek teknik ekipten bilgi aldı.

Başkan Elçin, Belediye  Meclis Üyeleri Gülşen Kurul, Saniye Meriç Küçükay, Suat Tarım ve teknik ekiple birlikte ilk önce  kanalizasyon alt yapısı üst yapı çalışmalarını yerinde incelemesinin ardından kanalizasyon ve yağmur suyu kanalı tamamlana Tekel Sokak’taki kilit parke çalışmalarını yerinde inceleyerek teknik ekipten bilgi aldı.

İncelemeler sonunda Artvin için canla başla çalıştıklarını kaydeden Başkan Elçin şunları söyledi: ‘Kanalizasyon hattı bulunmayan Çamlık Mahallesi ve Kafkasör Yaylasının bir bölümüne ilk defa yaptık. Kanalizasyon şebeke hattı imalatını tamamlamamızın ardından üst yapı çalışmalarına başlayarak bu bölgedeki yollarımızı kilit parke ve beton yol yapıyoruz. Öte yandan şehir merkezinde de alt yapısını tamamlanana tüm yolların üst yapısını yıl sonuna kadar hazırladığımız program dahilinde tamamlayacağız’ dedi. 

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek