Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

İSKİ EKİPLERİNDEN BAŞKAN ELÇİN’E ZİYARET

Genel 27/01/2023 09:17

Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin’i, İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) heyeti ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, geçtiğimiz hafta DSİ 26. Bölge müdürlüğünden devraldığımız ‘Hatila Deresi İçme Suyu İsale Hattı ve İçme Suyu Arıtma Tesisi’ hakkında bir süre sohbet edildi.

Ziyaretten sonra, Başkan Elçin, İBB İSKİ Heyeti, DSİ Yetkilieri ve Belediyemiz teknik ekibiyle birlikte Hatila Deresi İçme Suyu İsale Hattında ve İçme Suyu Arıtma Tesisinde incelemeler de bulunuldu.

İncelemelerin ardından konuşan Başkan Elçin, ‘Hatila Deresi'nden başlayan 33 km uzunluğundaki isale hattını ve Katrevan mevkiindeki arıtma tesisini İSKİ heyeti ve belediyemiz teknik ekibiyle birlikte inceleyerek Tesisin çalıştırılması hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Hatila Deresinden gelen 255 lt/sn kapasitesindeki memba kalitesindeki içme suyunı, Katrevan Mevkiinde 880 kotunda inşa edilen konvansiyonel tip arıtma tesisi vasıtasıyla arıtarak çok yakın zamanda Artvin halkının hizmetine sunacağız.’ Dedi.

Heyette İSKİ Avrupa Su İsale Şube Müdürü Celal Köse, İSKİ Kağıthane Arıtma Şube Müdürü Emel Tüfekçi, İSKİ İkitelli  Su Arıtma Şube Müdürü Ömer Turaşlı ve teknik ekip yer aldı.

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek