Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

ÇOCUK BELEDİYE BAŞKANI MAKAM KOLTUĞUNA OTURDU

Genel 25/04/2023 16:57

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Seyitler Toki Şehit Onur İlhan İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ali İhsan Erdem, Artvin Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.

Bir süreliğine Artvin Belediye Başkanı olan Ali İhsan Erdem ilk olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için teşekkür etti. Daha sonra Belediye Başkanı Demirhan Elçin ile bir süre sohbet eden çocuk Başkan Erdem; çocuklar için oyun parkları talep etti.

 “Çocuklar bizim geleceğimiz” diyen Başkan Elçin “Geleceğin makamlarında oturacağı çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği çocuklarımızı önemsiyor ve onlar için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı programda Başkan Elçin, çocuk Başkan Erdem ve beraberindeki 4. Sınıf öğrencileri Ceylin Naz Dursun, Fatih Bilal Çoğal’a kırtasiye hediye çeki vererek eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Program; Okul Müdürü Gülay Molla Mehmetoğlu, Sınıf Öğretmeni Nebahat Kösa ve öğrencilerle  çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi

 

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek