Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINI ŞEHRİMİZDE COŞKUYLA KUTLAMAYA DEVAM EDİYORUZ

Genel 24/11/2023 15:29

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında ve üniversite öğrencilerimizin şehrimize gelişleri nedeniyle düzenlediğimiz Tuğçe Kandemir konserine binlerce hemşehrimiz katıldı.

Valilik önünde duayen sunucu Şakir Kara’nın sunuculuğunu yaptığı konserin açılışında yerel sanatçılarımızdan oluşan Grup LAVİ sahne aldıktan sonra Tuğçe Kandemir sahneye çıkarak binlerce hemşehrimizi şarkılarıyla coşturdu.

Tuğçe Kandemir’e hediyesini taktim etmek için sahneye çıkan Belediye Başkanımız Demirhan Elçin; ‘Ülkenin dört bir yanından gelen ve kültürlerini Artvin’e getiren Cumhuriyet gençlerine hoş geldiniz diyorum. Biliyorsunuz Tuğçe Kandemir’i Kafkasör Festivalinde getiriyorduk. O zaman hava muhalefetinden iptal etmek zorunda kalmıştık. Tuğçe Kandemir hiçbir fark istemeden Cumhuriyet kenti Artvin’i seviyorum dedi ve bugün buraya geldi. Kendisine ve ekibine duyarlılığı için teşekkür ediyorum.

Ülkenin dört bir yanından Artvin’e geldiniz ailenizden ayrıldınız bana bir şey olur diye tedirginlik içerisinde olmayın.  Artvin Belediyesi olarak da şahsım olarak da yanınızdayım ne sıkıntınız olursa olsun belediyemize müracaat edin ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşın. Artvin’de kendinizi güvende hissedin.

Benim gayretim sizlerin ve Artvinli hemşehrilerim yaşam kalitesini nasıl artırırımdır. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.’ Diye konuştu.

Grup LAVİ’ye Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Tuğçe Kandemir’e Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in, Artvin’imizin simgesi Boğa Güreşlerini temsil eden, minyatür boğa heykeli hediye etmesinin ardından yaklaşık 3 saat süren konserde öğrencilerimiz ve hemşehrilerimiz gönüllerince eğlendiler.

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek