BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN BİLGEHAN ERDEM’İ, S.S. ARTVİN 33 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ BAŞKANI MUHAMMET YÜZBAŞIOĞLU VE YÖNETİMİ ZİYARET ETTİ
Genel
03/05/2024 08:08
Belediye Başkanımız Sayın Bilgehan Erdem’i, S.S. Artvin 33 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Muhammet Yüzbaşıoğlu ve yönetimi ziyaret etti.
Başkanlık makamında yapılan bu ziyarette Sn. Yüzbaşıoğlu, Başkan Erdem’e yeni görevinde başarılar dilemesinin ardından ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.