Belediye Başkanımız Sayın Bilgehan Erdem, hemşehrilerimize yerli ata tohumlarından yetiştirilmiş salatalık, domates ve biber fidelerini ücretsiz olarak dağıttı. Toplamda 500 kişiye, 10 bin kök fide ulaştırıldı.
Belediye önünde fideleri tek tek dağıtan Başkan Erdem, burada yaptığı konuşmada, "Yerli ata tohumlarımızın korunması ve yaygınlaştırılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu fideler, sağlıklı beslenmeye katkı sağlayacak " dedi.