Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

ARTVİN BELEDİYESİ PERSONELİNE BAYRAM MÜJDESİ

Genel 09/08/2019 08:51

Artvin Belediye Başkanlığı yaklaşan Kurban Bayramı öncesi personelin maaş, ikramiye ve Bayram Yardımı ödemesini de yaparak personelin yüzünü güldürdü.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Artvin Belediye Başkanlığı; memurlara Aylık maaşlarına ek olarak kurban yardımı olan net 750 TL, kadrolu işçilere Bayram İkramiyelerini,  şirket işçilerine Bayram İkramiyelerine ek olarak net 250 TL’lik bayram yardımı yapıldı.

 Belediye Başkanı Demirhan Elçin Belediyenin ekonomisi el verdiği sürece personelin emeğinin karşılığını fazlasıyla vereceğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti:

Elçin; ”Geldiğimiz günden beri çalışan emekçi arkadaşlarımızın hak ettikleri maaş ve ücretlerini zamanında ödüyoruz. Yaklaşan Kurban Bayramında da belediyemizin bütçesi imkanları içinde mesai arkadaşlarımızın maaş, ikramiyelerini ve Bayram yardımlarını ödeyerek Kurban Bayramına mutlu girmelerini sağlıyoruz.

 Gönül ister ki imkanlarımız daha çok olsun daha çok verelim. Belediyemizin Ekonomik şartları düzeldikçe Belediye Çalışanlarına daha çok maddi imkan yaratacağız. Tüm çalışma arkadaşlarımızın Kurban Bayramlarını kutlarım.” dedi.

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim