Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

BAŞKAN ELÇİN, CORONAYA KARŞI TEDBİRLİ OLMAK ZORUNDAYIZ

Genel 07/05/2020 10:10

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımda hemşehrilerine ve Artvin’de yaşayan vatandaşlara seslenerek "Coronanın 1. Dalgasını Yendik Diye, Rehavete Kapılmayalım Corona tehdidi ortadan kalkmamıştır. Tedbirli olmak zorundayız." dedi.

Başkan Elçin’in açıklaması şöyle:

 

“Kıymetli Hemşehrilerim

Hatırlarsanız 22 Mart 2020 tarihinde sizlere yaptığım çağrıyla coronadan Artvin’i korumak için el birliği yapalım demiştim. Bu çağrıma bazılarınız kızmış olsa bile samimiyetle uyum sağladığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

Şimdi Yine Sesleniyorum,

 

Benim can dostu hemşehrilerim, valilik başkanlığında belediyemiz, resmi kurumlar ve en çokda sizlerin özveri ve sağduyusuyla el birliğiyle Artvin’imizde corona vakasını sıfıra indirdik.

 

Esas Mücadele Şimdi Başlıyor.

 

Artvin Dışındaki Hemşehrilerimiz; bir müddet daha bulundukları yerde kalsınlar

zorunlu olarak gelen olursa geldiği hanedeki kişilerle birlikte 14 günlük karantinada kalacağını unutmasınlar.

bir müddet daha Artvin’e gelmeyin sizleri büyük bir mutlulukla çok kısa bir süre sonra Artvin’e gelmeniz için davet edeceğim.

 

Artvin’de Yaşayan Hemşehrilerim,

 

Artvin’de corona yok diye 2-3 gündür caddeleri ve sokakları doldurduk. Bu davranışlarımız hepimizi çok tehlikeli bir yola sürüklüyor. Aman dikkat edelim. corona tehdidi ortadan kalkmamıştır. Tedbirli olmak zorundayız.

 

Coronanın 1. Dalgasını Yendik Diye, Rehavete Kapılmayalım.

 

Zorunlu olmadıkça, çarşıya, sokağa çıkmayın. Cadde ve sokaklarda maskesiz gezmeyin. Bir başkasıyla 1,5 – 2 metrelik sosyal mesafeye uyalım. Son kez sizlere yalvarıyorum. Bir müddet daha sabredelim, dişimizi sıkalım, sonra keşke demeyelim.

 

Her birinizi ayrı ayrı seviyor ve her birinize ayrı ayrı kıymet veriyorum. Evde kal güvende kal, bu güne kadar birlikte başardık bu günden sonrada birlikte başaracağız. Kalın Sağlıcakla” ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim