Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

GÜRCÜ BAŞKONSOLOS JAPARİDZE’DEN BAŞKAN ELÇİN’E ZİYARET

Genel 16/07/2020 13:34

Artvin Başkanı Demirhan Elçin’i, Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosluğu görevine atanan Gela Japaridze ziyaret etti.

Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Gela Japaridze ve Gürcistan Trabzon Başkonsolos Yardımcısı Giorgi Qushıtashvılı, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i makamında ziyaret ederek bir süre Türkiye- Gürcistan ilişkileri ve Coronavirüs Covid-19’un etkileri üzerine sohbet ettiler.

Gürcistan Başkonsolusu Japaridze, Gürcistan ve Türkiye'nin güçlü bağlara sahip sınır komşusu iki ülke olduğunu belirterek, ‘ Artvin ile Gürcistan’da bir şehrin kardeş şehir olması için çalışma yapacaklarını' söyledi.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Japaridze'ye yeni görevinde başarı dileklerini ileterek, Artvin ile Gürcistan’da bir şehrin kardeş şehir ilan edilmesi için üzerlerine düşen görevi seve seve yerine getireceklerini söyledi.

Ziyaret, Başkan Elçin’in Başkonsolos Japaridze'ye ziyaretinin anısına kumlama tekniği ile yapılmış Atatepe tablosu, Japardze’ninde Başkan Elçin’e Gürcistan fotoğrafı takdim etmesi ile son buldu. 

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
--%>

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek