Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

BAŞKAN ELÇİN'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Genel 30/07/2020 13:20

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şunlara yer verdi;

Toplum olarak kaynaşma günü olan bayramlarımızı, bu yıl ne yazık ki Coronavirüs illeti yüzünden sevdiklerimizle mesafeli bir şekilde kutlandığımızdan dolayı buruk bir sevinç yaşadıklarını söyledi.

Elçin "Milletçe güzelliklerin, iyiliklerin, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulup yerini barışa bıraktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yoksullara el uzatıldığı; ekmeğin, sofraların paylaşıldığı;  kırgınlıkların giderildiği bu bayram bir kez daha birlik ve beraberliğimizin; dayanışmamızın mutluluğunu ve huzurunu yaşayacağız.

Coronavirüs illeti tam olarak geçmediğinden dolayı tedbirleri elden bırakmadan Aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetlerimizi Coronavirüs tedbirlerinden dolayı telefonla görüşerek, mesaj atarak, sosyal medya üzerinden veya görüntülü arayarak gösterelim.  Bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakalım.

Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'nın Artvinli hemşehrilerim başta olmak üzere tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, Coronavirüs illetinden biran önce kurtularak sevdiklerimizle birlikte nice güzel sağlıklı, bayramlar geçirmemiz dileğiyle, Kurban bayramımızı en içten duygularımla kutlarım." dedi.

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim