Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

SOSYAL DEMOKRAT İL BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISI SONA ERDİ

Genel 17/08/2020 09:57

Artvin Belediyesinin ev sahipliğinde, Artvin’de 4’ünncüsü düzenlenen Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanları Toplantısı sona erdi.

13 - 16 Ağustos tarihleri arasında Artvin'de, Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanları düzenlendi. Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, , Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yalovanın Seçilmiş Belediye Başkanı Vefa Salman, katıldı. Şehirler için yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantıda, vatandaşlara daha iyi hizmet etmenin yolları arandı.

Artvin Belediyesine ait Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi gezilerek incelemelerde bulunuldu.

Artvin’in ev sahipliği yaptığı toplantı ile ilgili konuşan Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, "Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanlarımızla düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızın 4’üncüsünü Artvin’de yaptık. 3 günlük program çerçevesinde yapılan toplantımız gayet verimli geçti. Bu anlamda toplantıya katılarak birikimlerini paylaşan değerli başkanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yeşilin her bir tonunun göründüğü Artvin’i herkesin görmesi gerektiğini ifade etti: “Artvin’le ilgili duyduklarımız bildiklerimiz, gördüklerimizle birlikte hafızalarımız yer etti. Artvin’de yeşilin her bir tonunu görebiliyoruz, Doğasına hayran oldum. Türkiye’mizin her bir yerinin ayrı olarak gezilmesi gerekiyor ama göğe komşu topraklar olarak adlandırılan Artvin’i herkesin görmesi gerekiyor. Artvin Belediye Başkanımız Demirhan Elçin’in ev sahipliğinde güzel ve keyifli zamanlar geçirdik.” Dedi.  

Bir Takım Ziyaret Gerçekleştirildi

Üç günlük program çerçevesinde; Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanları CHP Artvin İl Başkanlığı, CHP Şavşat İlçe Başkanlığı ve İYİ Parti İl Başkanlığına ziyaret gerçekleştirerek ülke gündemine dahil bir süre sohbet ettiler…

Jandarma Er Fatih Çaybaşı’nın Hayratına Yapılan Çeşmeye Çelenk Bırakıldı

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 Ağustos 2016’da Şavşat’tan Artvin’e gelirken Soğuksu mevkinde konvoyuna yönelik yapılan saldırı sonucu şehit düşen Jandarma Er Fatih Çaybaşı’nın hayratına, Artvin Offroad Kulübü tarafından yaptırılan çeşme ziyaret edilerek çelenk bırakıldı.

Artvin’in Doğa Harikası Yerleri Gezildi

Yapılan Toplantının ardından, Sosyal Demokrat İl Belediye Başkanlarına Artvin’in doğa harikası; Şavşat Karagöl, Borçka Karagöl ve Hatilla Vadisi Milli Parkında bulanan yerden yüksekliği 220 metre olan Cam Teras, Dünyanın en büyük Atatürk Heykelinin bulunduğu Atatepe ve Boğa Güreşlerinin yapıldığı Kafkasör Yaylası gezdirilerek bol bol hatıra fotoğrafı çekildi. Borçka Baraj gölünde tekne turu yapılmasının ardından, baraj gölü üzerinde bulunan Karadeniz Bölgesinin en uzun ziplinına binildi…

CHP'li başkanları bir daha ki toplantının Sinop'da gerçekleşmesi için karar aldı.

Programlara; Sosyal Demokrat İl Başkanlarının yanı sıra CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ve CHP İl Başkanı Ahmet Biber katıldı

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim