Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

S.S 33 NOLU MİNİBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ 13. GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRDİ

Genel 28/08/2020 16:18

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in katıldığı, S.S 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 13. Olağan Genel Kurulunda tek aday olan Remzi Yıldız güven tazeledi.

S.S 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Dolmuş İstasyonunda gerçekleştirilen genel kurul; Kooperatif Başkanı Remzi Yıldız’ın açılış konuşmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan S.S 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız, kooperatifleşmenin özünün birlik ve beraberlik içerisinde işin eşit ve adaletli bir şekilde paylaştırmak olduğunu belirterek, üyelerin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını, Kooperatifi Kamu kurum ve kuruluşlarında en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Şehir içi yolcu taşımacılığı ile bir kamu görevi üstlenen S.S 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile entegreli bir şekilde çalıştıklarını belirterek şunları kaydetti.

Elçin: “S.S 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin 13. Genel Kurulunun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sizin bu kooperatifiniz ile Belediye olarak bizim ticari bir bağlantımız yok. Belediye zamanında şehir içi yolcu taşımacılığını özelleştirdiğinden ve sizlerde şehir içi taşımacılığı yaptığınızdan dolayı belediye ile organik bağınız var, aidatınızdan park parasına kadar belediyeyle bağlantınız var.

Aşağı yukarı bir buçuk yıldır Belediye Başkanıyım benim ilk seçildiğim günden sonraki 3 aylık süreç içerisinde 65 yaş üstü, engelli, gazi ve şehit yakınlarını ücretsiz taşıdınız. Pandemi sürecinde fedakarca çalıştığınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Zam konusuna gelince ise ne sizin üzüleceğiniz ne de tüketicimizin sıkıntıya gireceği bir tarife hazırlayacağız.

Yeniden Başkan seçilen Remzi Yıldız’a ve yönetimine başarılar diliyorum.” dedi

Genel kurula; Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Artvin Belediyesi Genel Koordinatörü Cüneyt Öztürk Artvin Belediye Başkan Danışmanı Emrah Özkan, S.S 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız ve S.S 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ortakları katıldı.

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim