Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Genel 10/03/2021 14:18

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin’i ziyaret ettiler.

Artvin ziyaretleri kapsamında gerçekleşen ziyarette CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu milletvekili Seyit Torun ile birlikte Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün de yer aldı.

Ziyarette ayrıca, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Artvin İl Başkan Yardımcısı Asiye Akın, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yavuz Dinç, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Altıparmak, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Çoruh,  ve parti üyeleri,  hazır bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Elçin CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki heyete ziyaretleri nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediyemizin yapmış olduğu hizmetler ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediyeciliğin heyecan işi olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun; Başkan Elçin’inde yaptığı işten heyecan duyduğu belli oluyor ve vatandaşlarında taleplerini sonuçlandırarak başarılı bir yönetim sergilediğini ifade etti.

Ziyaret sonunda Başkan Elçin günün anısına, misafirlerine Artvin’imizin simgesi olan Boğa Güreşlerini temsil eden, Artvin’in doğal renkli taşlarından kum elde edilerek yapılan, Boğa Güreşi tablosu hediye etti.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim