Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

HAYPETİN KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Genel 02/04/2021 16:39

Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin, Dere Mahallesi (Alt ve Üst Haypet) sakinlerine yönelik Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı düzenledi.

Başkan Elçin öncülüğünde, Haypette kentsel dönüşüm projesi için konunun taraflarıyla ilgili Esnaf Sanatkarlar Odası Toplantı Salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Alt ve Üst Haypette kentsel dönüşümden faydalanacak mülk sahipleri ve kentsel dönüşüm için talipli olan inşaat firması Demiröz İnşaat adına Bahattin Demiröz katıldı.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında; Haypetin daha modern bir görüntü kazanması için hiçbir vatandaşın mağdur edilmeden mülk sahipleri ile anlaşılarak otopark ve ulaşım çilesinin son vererek içerisin de konut ve iş yerlerinin olacağı modern bir yaşam alanı inşa edilecek.

Başkan Elçin burada yaptığı konuşmada; Haypetin rahat bir nefes alabilmesi için kentsel dönüşüm projesinde Belediye olarak destekçileri olacaklarını belirterek inşaat firması ve maliklerin anlaşabilmesi için üstlerine düşeni imkanları doğrultusunu yapacaklarını ifade etti. 

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek