Tel : 4447008 WhatsApp : 05412123711 E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

TBMM BAŞKANVEKİLİ HAYDAR AKAR, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

Genel 04/06/2021 14:20

TBMM Başkanvekili CHP Kocaeli Milletvekili Sayın Haydar Akar ve Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Sayın Uğur Bayraktutan ile Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Sayın Barış Karadeniz, Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin’i makamında ziyarette etti.

Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin, birim amirlerimiz ve zabıta Belediye Başkanlık binası önünde heyeti karşıladı.  Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, Başkan Elçin tarafından heyete Artvin’de yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler verildi.

Makamdaki ziyaret sonunda Başkan Elçin, konuklarına günün anısına Artvin taşlarından kumlama tekniği ile yapılan tablo takdim ederek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkanlık makamında yapılan ziyaretin ardından heyet, İnönü Caddesindeki esnafla bir araya gelerek sohbet ettikten sonra Ardanuç ve Şavşat programlarına katılmak üzere Artvin’den ayrıldı.

Ziyarette; Önceki dönem Artvin Milletvekilimiz Sn. Metin Arifağaoğlu, CHP Artvin İl Başkanı Sn. Ahmet Biber, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Hopa Belediye Başkanı Sn. Taner Ekmekçi ile birlikte CHP il ve ilçe yöneticileri yer aldı.

 

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
Artvin Whatsup İletişim