Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

ÇOCUK BELEDİYE BAŞKANI MAKAM KOLTUĞUNA OTURDU

Genel 22/04/2022 15:35

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Vakıfbank İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Gökdeniz Su Artvin Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.

Bir süreliğine Artvin Belediye Başkanı olan Gökdeniz Su ilk olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için teşekkür etti. Daha sonra Belediye Başkanı Demirhan Elçin ile bir süre sohbet eden çocuk Başkan Gökdeniz Su; Artvin’i güzelleştirecek ne varsa onları yapmak istediğini belirterek okulların bahçelerinin düzenlemesini ve artık Artvin Halkına ait olan Kafkasör Yaylasında daha güzel festival yapılmasını talep etti.

Artvin Belediyesinin, düzenleyeceği 23 Nisan Şenliklerindeki şişme oyun alanları, ücretsiz ve sınırsız dondurma ile pamuk şeker ikramlarının çocuklara hitap edeceğini belirten Çocuk Belediye Başkanı Gökdeniz Su,  tüm çocukları 23 Nisan Cumartesi günü Belediye önüne davet etti.

“Çocuklar bizim geleceğimiz” diyen Başkan Elçin “Geleceğin makamlarında oturacağı çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği çocuklarımızı önemsiyor ve onlar için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı programda Başkan Elçin, çocuk Başkan Su ve beraberindeki çocuklara kırtasiye hediye çeki vererek eğitim hayatında başarılar diledi.

Program çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git
--%>

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek