Tel : 4447008  WhatsApp : 05412123711  E-Posta : artvin@artvin.bel.tr | Faks:04662123712 | Kep adresi: artvin@hs01.kep.tr
HABERLER

ARTVİN BELEDİYE BAŞKANI DEMİRHAN ELÇİN’İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI GÜNÜ MESAJI

Genel 22/04/2022 17:08

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Özgürlük ve milli egemenlik mücadelemiz Dünya’ya örnek olmuştur. 23 Nisan 1920, milletimiz egemenliğini eline aldığı, hep birlikte tutsaklık zincirlerini kırdığı, özgür iradesi ile tarihini yeniden yazmaya başladığı gündür.

Ulusal Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi mirasının bizlere yüklediği sorumlulukla Türkiye Büyük Millet Meclisinin temsil ettiği Milli Egemenliğe, Demokrasiye, Hukukun üstünlüğüne ve Cumhuriyete her zaman sahip çıktık. Bundan sonrada var gücümüzle sahip çıkmaya devam edeceğiz.

23 Nisan birlik ve beraberliğimizin teminatı, çocuklarımızın geleceğinin güvencesidir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Ulusal Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisini kuran tüm kahraman ecdatlarımızı şükran ve minnetle anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyorum

Çocuklarımızın hayatları boyunca karışlarına hastalık, savaş ve kavgaların çıkmaması; sağlık, mutluluk, barış ve kardeşlik, içerisinde hayatlarını sürdürülmesini temenni eder tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlar her birini ayrı ayrı gözlerinden öperim.

Dünya çocuklarına Mustafa Kemal Atatürk’ün armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102. Yılını, çocuklarımızla milli şuurumuza yakışır şekilde 23 Nisan Cumartesi günü Belediyemiz önünde düzenleyeceğimiz etkinliklerle kutlayacağız. Programımıza tüm çocuklarımızı davet ederim "

DİĞER HABERLER
İletİşİm

Kısa sürede iletiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır.

İletişim Sayfasına Git

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Artvin Belediyesi Destek   Yardım Masası
905412123711
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Canlı Destek